19/12/2021

La Casa De Papel Bitince Ne İzlenir?

ile admin

Netflix’in en iyi dizleri arasında gösterilen ve soluksuz olarak izlenen dizi La Casa De Papel 5. Sezon ile final yaptı. Sizde dizinin bitmesine üzülenler arasında iseniz ve benzer yapımları arıyorsanız bu yazımız tam size göre. İşte La Casa De Papel benzeri yapımlar.

La Casa de Papel: Fenomen

Öncelikle La Casa De Papel’e ait izlemediğim hiç bir şey kalmasın istiyorsanız bu belgesel ile başlayabilirsiniz. Bu belgesel, “La Casa de Papel”in bir grup sevimli hırsız ve başlarındaki profesör için dünya genelinde neden ve nasıl bir coşku dalgası yarattığını inceliyor.

2020 yapımı olan bu belgesel tek bölüm ve 57 dakikadır.

La casa de papel: Tokyo’dan Berlin’e

“La Casa de Papel”in hem kamera arkası ekibi hem de Tokyo ve Profesör gibi karakterleri canlandıran oyuncuları, dizi çekiminin duygusal ve sanatsal süreçlerini anlatıyor.

Sherlock Holmes

Bu eksantrik dedektif için oyun başladı. Ortağının yardımıyla hain bir düşmanın izini sürmek için hem dövüş tekniklerini hem de pratik zekâsını kullanması gerekiyor. Bu bir filmdir.

Mr. Robot

Geceleri bilgisayar korsanlığı yaparak adalet savaşçılığına soyunan bir siber güvenlik mühendisi, küresel bir şirketi çökertmek için gizemli bir hacker grubuna katılır. Toplam 4 Sezon.

İnanılmaz Soygunlar

Çalınan milyonlarca nakit para. Ortadan kaybolan lüks bourbon. Bu gerçek suç dizisinde sıradan insanlar, sıra dışı soygunlarda paçayı kurtarmaya oldukça yaklaşıyor.

21

Bir grup parlak zekâlı öğrenci, Las Vegas kumarhanelerinde 21 oynayarak milyonlarca dolar tokatlamak amacıyla kart sayma uzmanı olur.

The Blacklist

FBI’ın arananlar listesindeki kaçak, diğer kötüleri yakalamaları için FBI’a yardım teklifinde bulunur; tek şartı çaylak profil uzmanı Elizabeth Keen’in ortağı olmasıdır.

Lupin

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.