29/11/2016

www.kitapaktif.com Sitesi Güvenilir Mi ?

ile admin

kitapaktifcom

Arkadaşlar sizlere kitapaktif.com internet sitesi hakkında hazırladığım makalemde site ili ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışacağım.

Öncelikle www.kitapaktif.com web sitesi sektörde 2016 Ekim ayı itibari ile faaliyete girmiştir. Kitapaktif sitesi Sınav Eğitim Kurumları ( Sınav Yayınları ) çatısı altında faaliyet gösteren bir sitedir.

kitapaktif.com TC Kimlik No İstiyor, Güvenlik Sorunu Olur Mu?

Site üzerinden üyelik alarak yada üyelik yapmadan alışveriş yapmanız mümkündür. Ancak site Sınav Eğitim Kurumları çatısı altında faaliyet gösterdiği için sipariş ettiğiniz ürünlerin faturasını sizler E-Fatura olarak göndermektedir.

E-Fatura kesilebilmesi için sipariş veren kişinin TC Kimlik Numarası girilmesi zorunludur. Bu yasa devlet tarafından konulmuş bir kuraldır. Bu yüzden site siparişleriniz de sizden TC Kimlik Numaranızı istemektedir. Ve Sınav Eğitim Kurumları güvencesiyle TC Kimlik Numaranızı hiç çekinmeden verebilirsiniz.

kitapaktif.com Nasıl Ucuza Kitap Satıyor ?

kitapaktif.com proje için anlaşılan kendisini çok büyük bir reklam bütçesi ayırmış. Çünkü gerçekten yaptığı indirimler ve kampanyalar oldukça büyük türden kampanyalar. Bence bu işin altını çok fazla kurcalamadan alışverişimizi yapmaya bakmalıyız.

Site ile ilgili kafanıza takılan başka sorular olursa buradan bize iletebilirsiniz.