29/11/2016

Genelde.com Sizler İçin Açıldı

ile admin

genelde

Bir internet sitesi düşünün, aradığınız her konuda bilgi verebilecek kadar geniş, bulamadığınız bilgilere cevap verecek kadar akıllı.

Genelde.com bir içerik editörünün uzun yıllardır uğraştığı işin zirve noktasıdır. Yaklaşık 10 yıllık birikim ve emeklerini karşılığını en iyi şekilde alabilmek için 2016 yılının son ayında başlayan bir projedir.

Genelde.com’da Neler Bulabiliriz ?

Bu makalemi yazarken sitede hiç bir şey bulamazsınız. Çünkü bu makale genelde.com sitesinin ilk makalesidir. Ancak bundan sonra her geçen gün özgün ve kendine has anlatımlarıyla her konu hakkında genel bir bilgi bulabileceksiniz.

Genelde.com Sitesinin Amacı Nedir ?

Amacımız belli; size bilgiyi genel olarak verebilmek. Gereksiz bilgilerle şişirmeden ve aklınızda en iyi kalacak şekilde sizlere bilgi vermeyi amaç edindik.

Gelecekte genelde.com’u Nerede Görüyoruz ?

İnternette bazı siteler vardır ki; kullanıcıların aklında öyle bir yer edinmişler ki, kullanıcı karnı acıksa siteye girip soruyor “Bugün ne yesem?” diye. Tabi biz bu sitelerden birisi değiliz. Değiliz dedik ama sadece şimdilik. Gelecekte aklınızda genelde.com sitesi müthiş bir yer edinecek ve Google, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya sitelerinden sonra tıklayacağınız ilk sitelerden birisi olacak.