26/03/2018

Telefon Rehberine İsminizi Nasıl Kayıt Etmişler ?

ile admin

Bu günlerde internette herkes aynı sorunun cevabını arıyor. Sosyal medyada hızla paylaşımlar artan yeni trend internette en çok arananlar arasına girdi bile. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz yani kısacası rehberinde sizin numaranız olan herkes acaba sizin numaranızı telefon rehberine hangi isimle kayıt etmiştir. İşte bu sorunun cevabını veren yeni bir program şu an çok indirilenler ve çok araştırılanlar arasında.

Get Contact uygulamasını telefonunuza indirin ve kurun. Sonra profilinizi oluşturun ve numaranızı sorguladığınızda numaranızı kimler ne şekilde kayıt etmiş hepsini görün.

GET CONTACT

Getcontact, sizin için harika bir “istenmeyen çağrı engelleme” ve “arayan kişi tanımlama” uygulamasıdır. Rahatsız edici aramaları filtreler ve sadece sizin tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlar.

Telefon defterinizde kayıtlı olmayan numaralardan aldığınız çağrıları, anlık olarak tanımlayabilirsiniz.

Gelen arama istenmeyen bir aramaysa anlık olarak sizi uyarır. Böylece bütün otomatik aramalar, reklamlar ve telefon dolandırıcılığı aramalarından gerçek zamanlı olarak korunursunuz.

Getcontact kullanımı son derece kolaydır.

İşte harika özellikler:

– ARAMA ENGELLEME
İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz.

– ÇAĞRI TANIMLAMA
Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

– KEŞFET
Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

Getcontact’ın diğer harika özelliklerini keşfetmek için şimdi ücretsiz indirin ve başlayın!

Bilmeniz Gerekenler:
– Getcontact uygulaması, internet bağlantısına ihtiyaç duyar.
– Üyeliğinizi size ait bir telefon numarası ile doğrulamanız gerekir.
– Kullanımı tamamen ücretsizdir.

Android İçin İndir: https://play.google.com/store/apps/details?id=app.source.getcontact
İphone İçin İndir: https://itunes.apple.com/tr/app/getcontact-spam-protection/id1010631459?l=tr&mt=8