15/01/2017

Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı

ile admin

Şahan Gökbakar’ın başrolünü oynadığı Recep İvedik filminin beklenen 5. serisinin fragmanı yayınlandı. İlk filmi 2008 yılında yayınlanan ve sonraki 3 filmi ile de gişe rekorları kıran filmin 5. serisinde bizleri neler bekliyor biraz bahsedelim.

 

RECEP İVEDİK 5 FİLM KONUSU

Recep İvedik 5 filmi yeni bir macerayı konu alıyor. Film fragmanında anlaşıldığına göre Recep İvedik’in sevdiği birisi vefat ediyor. Vefat eden kişi bir otobüs şoförü ve Türk Milli Takımı’nı olimpiyatlara götürecekken vefat etmiş. Tabi Recep İvedik bu fırsatı kaçırır mı ? Geçiyor direksiyonun başına ve takımı olimpiyatlara götürme kararı alıyor.

Yolda bir çok macera yaşayan Recep İvedik ve yolcuları sonunda Recep İvedik yüzünden hastanelik oluyor ve olimpiyatlara katılamayacak duruma geliyor. Takımı olimpiyatlardan çekmek isteyen takım başkanına karşı çıkan Recep İvedik, başkanı bağlıyor ve kamyoncu arkadaşlarıyla olimpiyatlara katılıyor. Olimpiyatlarda yaşanan maceralar komik bir biçimde anlatılmaya başlanıyor. İşte filmin ana konusu bu şekilde. Yine izleyicileri çok komik dakikalar bekliyor.

RECEP İVEDİK 5 VİZYON TARİHİ

2008’de yayınlanan ilk filminden itibaren tüm filmlerini Şubat ayında yayınlayan Şahan Gökbakar bu filmde de geleneğini bozmuyor. Film 16 Şubat 2017 tarihinde sinemada izleyicileriyle buluşacak. Film yeni bir rekor kıracak mı hep  beraber göreceğiz.

RECEP İVEDİK 5 FRAGMANI İZLE