16/12/2016

HDP Logolu LAV Çay Bardakları Gerçek Mi ?

ile admin

Sosyal medyada dolaşan HDP logolu çay bardakları adeta kullanıcılar arasında şok etkisi yarattı. Bayanların en çok tercih ettiğin bu markadan böyle bir şey görmek kadınları şok etti. Peki gerçekten böyle bir şey var mı ? Olayın aslını sizler için araştırdık.

Tamamen Hayal Ürünü Bardaklar

Sosyal medyada dolaşan HDP baskılı LAV çay bardaklarının ardından LAV firması sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak ürünlerin baskısız olarak yapıldığını ancak bazı firmaların bardakları aldıktan sonra üzerilerine baskı yaparak satışa sunmuş olabileceklerini duyurdular. Bu gibi durumlarla karşılaşanların kendilerine şikayette bulunmasını da talep ettiler.

 

Ürünlerinin orijinal hallerini de paylaşan firma yetkilileri şu açıklamalara yer verdiler;

Son günlerde sosyal medyada LAV markamız hakkında asılsız paylaşımlar yapılmaktadır. Bahsi geçen bardağımız “Klasik Optikli” adlı ürünümüzdür. Ürünümüzün orjinal fotoğrafını sizlerle paylaşıyoruz. Bardak üzerindeki baskının LAV ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Bu ürünlerimizi pembe kutuda ve baskısız olarak satışa çıkardıktan sonra bazı firmalar ürünleri alıp üzerine baskı yaparak satışa sunmaktadır. İlgili baskının LAV markasına ait olduğu paylaşımlara itibar etmemenizi rica ederiz. Konuyla ilgili gerekli aksiyonları aldığımızı bildirir, hassasiyetiniz ve bilgilendirmeniz için sizlere teşekkür ederiz. Ayrıca bilmenizi isteriz ki; baskısız sade ürünlerimiz pembe kutuda, baskılı ürünlerimiz ise gri ve bej kutuda satılmaktadır. Her türlü sorunuz için; 0216 576 25 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

LAV tarafından üretilen orijinal ürün;