22/12/2016

En İyi Ben Söylerim Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır ?

ile admin

Fox TV ekranlarında yakında bomba gibi bir ses yarışması başlıyor. “En İyi Ben Söylerim” yarışması çekimlerine başlandı ve yarışmanın ocak ayından itibaren yayın hayatına başlaması bekleniyor.

EN İYİ BEN SÖYLERİM YARIŞMA FORMATI

Yarışmada her hafta 8 yarışmacı yarışacak ve yarışma boyunca farklı tarzda 9 şarkı söyleyecekler.8 yarışmacı aynı şarkıyı 30 saniyelik parçalar halinde seslendirecekler.

Tribünlerde yer alan seyirciler performansları oylayarak en iyi söyleyen 1 yarışmacıyı koruma altına alacaklar. Geride kalan  7 yarışmacı ise eleme adımına geçecek.

Sonraki adımda yine seyirciler 2 kişiyi korumaya alacak ve kalan 5 kişiden birini eleyecekler.

Finalde ise en iyi 2 yarışmacı düet ile yarışacak. En iyi iki adayın düetinden sonra  jüri üyesi bir yarışmacı üzerinde mutabık olup o haftanın kazananını ilan edecek ve 10 Bin TL lik para ödülünü kazanacak.

Eğer jüri üyeleri aynı yarışmacı üzerinde karar veremezse seyircilerin performanslara verdiği oy oranlarına göre kazanan belirlenecek.

Bir sonraki bölümde ise kalan 7 yarışmacının yanına yeni 1 yarışmacı daha katılacak. Ve yarışma aynı şekil de her hafta tekrarlanacak.

EN İYİ BEN SÖYLERİM JÜRİ ÜYELERİ

Yarışmada Kibariye ve Serdar Ortaç jüri olarak yer alacak. Yarışmanın sunuculuğunu ise Çağla Şikel yapacak.

EN İYİ BEN SÖYLERİM BAŞVURU

Yarışmaya başvurmak isteyen araçlar internet üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru formunda fotoğrafınız ve seslendirdiğiniz şarkının bir videosunu göndermeniz gerekiyor. Kişisel bilgilerinizi girip katılım şartlarını kabul ettikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvurmak İçin Tıklayın : https://goo.gl/kqxukO

EN İYİ BEN SÖYLERİM JÜRİ ÜYELERİ