16/12/2021

En Çok Satan TYT AYT Yayınevi: Üçdörtbeş Yayınları

ile admin

İyi bir üniversite kazanmak için TYT AYT sınavında ter dökecek öğrenciler, sınav öncesinde okul kaynaklarının yanında ekstra kaynaklara oldukça yoğun ilgi gösteriyorlar. Zaten ekstra kaynaklar ile bu çalışmayı desteklemeden iyi bir sınav sonucu almak çok mümkün görünmüyor. Bol bol sorular çözmek, pekiştirmek, farklı kaynakların soru tarzlarını görmek mutlaka tercih edilmesi gereken bir yoldur. Bu zorlu yolda TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler özellikle bir yayınevinin kitaplarından birini veya bir kaç tanesini mutlaka kütüphanelerinde bulunduruyor. Bu marka Üçdörtbeş Yayınları.

NEDEN ÜÇDÖRTBEŞ?

Çok köklü bir yayıncılık tarih olmamasına rağmen son yıllarda en çok satan yayın olmasının altında mutlaka sağlam sebepler var. Bunlardan olmazsa olması mutlaka “KALİTE”.

Öğrenciler sınavlara hazırlanırken özenle hazırlanmış, benzersiz, ÖSYM sınav formatına ve sorularına en yakın soruların olduğu kitapları tercih ediyorlar. Tercihlerinden memnun kalan öğrenciler bunu çevreleri ve sosyal medya kanallarına da yansıtınca ister istemez bu kaynaklar aşırı talep görmeye başlıyor. Kaynağı tercih eden herkes te memnun olduğu sürece bu çark gün geçtikçe büyümeye gidiyor.

Özellikle Matematik kitapları ile öne çıkan bir yayın olan Üçdörtbeş Yayınları son dönemde gerek sayısal gerek sözel bir çok kitapla da çok satanlar listesine girmeyi başardı. Bizlerde eğitim sektöründe ve e-ticaret sektöründe bulunan biri olarak bu markanın satış rakamlarının yükselişinin farkındayız.

Sadece öğrencilerin tercih etmesi ve takdir etmesi bu çarkı döndürmüyor elbette. Birde bu işin asıl zirve noktası olan öğretmenlerimiz var. Her yayınevi çıkardığı kitapları öğretmenlere incelemesi için ücretsiz olarak göndeiyor. Üçdörtbeş Yayınları da bu örnek gönderim işini kusursuz bir şekilde yaparak kitaplarını tüm Türkiye’nin her köşesine ulaştırıyor. Kitapları inceleyen hocaların büyük bir kısmının kitap kalitesini beğendiği için, dolaylı olarak öğrencilerine tavsiye ediyorlar. Ve buradan da çarkın dönmesine bir katkı sağlanıyor.

Özel olarak iyi bir yazar kadrosu, kaliteli ve özgün sorular, güncel olması, teknolojik çözümler sunması nedeniyle Üçdörtbeş Yayınları TYT AYT kitapları en çok satan ders kitapları listesinde zirvede yer almaya devam ediyor.

ÜÇDÖRTBEŞ YAZAR KADROSU

Böyle kaliteli bir kitap çıkarmak için elbette arkasında kaliteli bir yazar kadrosu, yaratıcı bir yayın ekibi ve pazarlama temsilcileri olması gerekiyor. Vagonların en başında olan kişiler elbette kaliteli soruları hazırlayan yazar kadroları. Peki Üçdörtbeş kitaplarının yazar kadrosunda hangi değerli hocalar var gelin birlikte bakalım.

  • Mehmet KIVRAK; Üçdörtbeş Yayınları Matematik, Geometri kitaplarının yazarı.
  • Ümit AKINCI, Üçdörtbeş Yayınları Fizik kitaplarının yazarı.
  • Bülent DEMİR, Üçdörtbeş Yayınları Kimya kitaplarının yazarı.
  • Erdinç ÇAKIROĞLU, Üçdörtbeş Yayınları Biyoloji kitaplarının yazarı.
  • Müslüm KAPLAN, Üçdörtbeş Yayınları Türkçe ve Edebiyat kitaplarının yazarı.
  • Volkan TÜRELİ, Üçdörtbeş Yayınları Coğrafya kitaplarının yazarı.
  • Selami UZUN, Üçdörtbeş Yayınları Tarih kitaplarının yazarı.
  • Hamza KAYA, Üçdörtbeş Yayınları Paragraf kitaplarının yazarı.

ÜÇDÖRTBEŞ YAYINLARINI İNDİRİMLİ SATIN ALMAK

Çok satan ve hemen her öğrencinin aldığı bu kitapları elbette uygun fiyata almak her öğrencinin tercihi olacaktır. Hemen her kırtasiye ve internette hemen her e-ticaret sitesinde satışı olan bu ürünlerin maalesef piyasada oldukça fazla sayıda korsan baskısı da mevcut. Korsan kitap almamak için bildiğiniz ve güvendiğiniz kırtasiye ve e-ticaret sitelerini tercih etmenizde fayda var.

Şimdi size aşağıda bir kaç tane internet sitesi adresi vereceğim ve bu sitelerde gerçekten en uygun fiyatlarla ve hızlı kargo seçenekleri ile bu kitapları bulup sipariş edebilirsiniz.


Yayın ile ilgili veya başka kaynaklarla ilgili sorularınızı yorum kısmından bize iletebilirsiniz.