05/06/2018

2018 KPSS Lise Ön Lisan Sınavı İçin Hangi Kitap ?

ile admin

 

       Herkese merhaba, memur olmak hepimizin hayali ve bu hayali gerçekleştirmek için lise biter bitmez çalışmalar başlıyor. Memurluk sınavı olan KPSS sınavı üniversite bitiren adaylar için her yıl yapılmaktadır. Ancak lise mezunu ve 2 yıllık üniversite mezunu ön lisans adayları için bu sınav iki yılda bir yapılmaktadır. Kısacası bunu takip etmek için çift yılları takip etmek ( 2014 – 2016 – 2018 – 2020 ) yeterli olacaktır. Bu senede Lise ve Ön Lisans mezunu arkadaşlar için KPSS memurluk sınavı yapılacaktır. Peki bu sınava yeterli alt yapısı olmayan adaylar sınava çalışmak için hangi kaynaklara başvurmalıdır ?

2018 KPSS Lise ve Ön Lisans Kitabı

Öncelikle bu öneride bulunurken geçmiş sınav olan 2016 KPSS Lise ve Ön Lisans sınavında ki tecrübeleri dikkate aldığımı bilmenizi isterim. Şahsım olarak 2016 yılında bir kitapçıda görev almaktaydım. Sınav döneminde en çok satan ve müşterilerin en beğendi kitabı sizlere önereceğim. Kitap KPSS Lise ve Ön Lisans sınavı için konu anlatımlı tek bir kitaptır. Baştan sona bitirdiğinizde eksiksiz şekilde konulara hakim olmuş olacaksınız.

Sonrasında ise kendiniz pekiştirmek için farklı soru bankaları ve denemeler çözmenizde fayda olacaktır. Kitap 13,5 x 19,5 boyutlarında yani taşıması oldukça kolaydır. 720 sayfadan oluşan kitap sınava yakın olduğu için büyük bir indirimle satılıyor. Onlarca site araştırdım daha ucuz fiyatlısını bulamadım.


KİTAP SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN


 

 


KİTAP SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN