02/02/2017

YGS LYS Ucuz ve En İyi Denemeler

ile admin

YGS LYS sınavına hazırlanan öğrenciler için hazırladığımı bu yazımız da hem bütçenize hemde size faydalı olacak YGS ve LYS denemelerinie değineceğiz. Dünya’nın parasını verip hiç bir işe yaramayan denemeler yerine bu denemeleri almanız sizin yararınıza olacaktır.

UYGUN FİYATLI YGS LYS DENEMELERİ

Öncelikle uygun fiyatlı deneme almak için indirim yapan kitap sitelerini iyi takip etmek lazım. Bir de isim yapmamış bazı efsane denemeleri bulmak ve almak faydalı olacaktır. Örnek veriyorum piyasada isim yapmış palme, karekök, sınav, esen ve birey gibi yayınların denemeleri genede diğer yayın evlerinin denemelerine göre daha yüksek olacaktır. Ama dediğimiz gibi kitap satış sitelerini güzel takip edip kampanya yakalayabilirseniz çok uygun fiyatlar ile bu denemelere sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı Kitap Satış Siteleri:

 1. www.kitapaktif.com   –   Sınav Yayınları’nın kitap satış sitesi olan kitapaktif.com iskonto oranları ile piyasadaki sitelerle yarış halinde. Ayrıca sitede cuma günlerine özel bir kampanya var. Cuma günleri tüm kargolar ücretsiz ve kasada ekstra %15 indirim yapılıyor. Yani bir cuma günü alışveriş için ideal bir gün olabilir.
 2. www.kitapsec.com   –   Kitapseç firmasının zaman zaman yaptığı bomba indirimler ile denemeleri çok daha uygun olacaktır. Firma ücretsiz kargo ve iskonto oranları ile ilgili sık sık kampanyalar yapmaktadır.
 3. www.kitapisler.com  – İşler kitapevleri adına hizmet veren sitede iskonto oranları çok düşük olmasa da zaman zaman yapılan hediye ve kargo kampanyaları sayesinde alışveriş yapmak kolay olabilir.

Bence alışveriş yapmak için bu 3 site sizin işinizi görecektir. Hem çeşit hem fiyat olarak başka sitelere ihtiyaç duymanıza pek  gerek  kalmayacak.

 

HANGİ YAYIN DENEMELERİNİ ÇÖZMELİYİM ?

Sınav hazırlık sürecindeki arkadaşların en çok düşündükleri sorulardan birisidir. Cevap olarak net bir şey söylemek mümkün olamaz. Çünkü herkesin seviyesi farklıdır. Doğal olarak yayın evlerinin deneme seviyeleri de zorluklarına göre farklılık göstermektedir.  Üst seviyede bir öğrenci iseniz kolay bir deneme almak işinize yaramayacaktır. Yada çok iyi seviyede değilseniz zor bir deneme almanız size zarar verecektir. Genelde.com olarak sizlere aşağıdaki başlıca denemeleri önereceğiz. Bu denemeleri kırtasiyelerde inceleyerek yada internet üzerinde ki yorumlara göre tercih edebilirsiniz.

 • Sınav Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Palme Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Karekök Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Birey Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Esen Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Puan Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Benim Hocam Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Akıllı Adam Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • İşleyen Zeka Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Üçdörtbeş Yayınları YGS LYS Denemeleri
 • Yayın Denizi Yayınları YGS LYS Denemeleri