01/11/2017

Ücretsiz Kargo Olan Kitap Siteleri

ile admin

Üniversite sınavına mı hazırlanıyorsunuz ?

Yoksa lise sınavlarına mı  ?

Ya da hayattaki en önemli sınavlardan birisi olan KPSS sınavına mı hazırlanıyorsunuz ? 

O halde sizin bol bol kitap ihtiyacınız var demektir. Günümüzde kaynak kitap olarak yüzlerce yayın tarafından kitaplar çıkarılmaktadır. Bu kitaplara gerek kırtasiyeler, gerek kitapçılar ve en önemlisi internetten ulaşabilirsiniz.

 

Kitapçı ve kırtasiyelerden kitap aldığınızda sizlere çok fazla indirim sunmazlar ve ayrıca aradığınız her kitabı bulamayabilirsiniz. Bu durumda yardımınıza internet kitap satış siteleri yetişir. İnternette kitap satın alınabilecek yüzlerce site mevcut. Tabi birde alışveriş sitelerinde satış yapan yüzlerce firma var. Peki bu sitelerin hepsine güvenilir mi ? Yada en karlı kitap sipariş siteleri hangileridir.

 

KARGO BEDAVA KİTAP SİTELERİ

İnternetin bilinen en büyük kitapçıları Kitapyurdu, İdefix ve D&R gibi büyük sitelerdir. Ancak bu sitelerde daha çok kültür edebiyat kitapları bulunuyor. Öğrenciler için kaynak sağlayan en büyük kitap siteleri ise kitapseç, kitapişler ve kitapaktif gibi kurumsal ve büyük sitelerdir. Bu sitelerde ders kaynağı alanında bir çok kitap satın alabilirsiniz.

Kitap satış siteleri müşterilerine sunduğu indirim ve kampanyalar ile onları alışverişe ikna etmeye uğraşıyor. Özellikle kitapaktif.com web sitesi  sık sık yaptığı ücretsiz kargo, yada belirli alışveriş üstüne indirimlerle müşterilerine fırsatlar sunuyor. Kitapaktif.com web sitesi Sınav Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet veren ve her geçen gün büyümeye devam eden bir sitedir.

Kitapseç, kitapişler, maksimumkitap, 724kitapal, ucuzkitap, kitapburada gibi web siteleride zaman zaman ücretsiz kargo seçenekleri ile müşterilerine fırsat sunmaktadır.