08/05/2017

Solmaz ve Kaan Hangi Dizide Oynayacaklar ?

ile admin

Show TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programı ile adeta ünlenen Solmaz ve nişanlısı Kaan ünlerine ün katmaya devam ediyor. Evleneceksen Gel programı bir çok eleştiri almasına rağmen hala yayınlanırken programda yer alan adaylarda çeşitli alanlarda ünlenmeye devam ediyor. Dans eden, şarkı söyleyen, mankenlik yapan adaylardan oluşan programın en meşhur adayları olan Solmaz ve Kaan ise şimdide bir dizide boy göstermeye hazırlanıyorlar.

 

SOLMAZ VE KAAN CENNET MAHALLESİ DİZİSİNDE OYNAYACAK

Normalde dans eden ve roman kızı olan Solmaz programa katıldıktan sonra iyice ünlendi ve sadece sosyal medya reklamlarından bile büyük paralar kazanmaya başladı. Belli bir hayran kitlesi kazanan solmaz programda son olarak Kaan ile tanıştı ve birbirlerini seven çift nişanlandılar. Kaan ise bir işletme sahibi aynı zamanda Dj’lij yapmaktadır.

İkili bu günlerde Cennet Mahallesi dizisinin yeni bölümlerinde oynamak için ter döküyorlar. Çekimleri başlayan dizinin yeni adının tam olarak ne olacağı belli değil. Ama  dizi Cennet Mahallesi tarzında bir dizi olacaktır.

Siz bu duruma ne dersiniz ?