09/09/2019

Sim Kartımı Kaybettim. Vodafone Sim Kart Çıkarttırmak.

ile admin

Vodafone hat kullanıcılarına yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazımızda yeni bir sim kartın nasıl alınacağı konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Vodafone sim kartınız kayboldu mu ? Yada yeni telefonunuza uyumlu değil mi? O halde en yakın Vodafone bayisine giderek yeni bir kart almanız gerekiyor.

Vodafone sim kartın yenisini çıkarttırmak için mutlaka hat sahibini Vodafone bayisine şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Kimlik ile yapılan başvuru sonucunda yeni sim kartınız anında size teslim edilir.

YENİ SİM KART ÜCRETİ NE KADAR?

09.09.2019 tarihi itibarıyla Vodafone hattınızın yenisini çıkarttırmak için 26.50 TL tutarında bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ücretini ödediğiniz takdirse tarafınıza bir yedek sim kart verilir ve numaranız bu karta tanımlanır.

VODAFONE YEDEK SİM NEREDEN ALINIR?

Maalesef sim kartın yenisini çıkartmak istediğinizde tabelasında Vodafone yazan tüm bayiler yardımcı olamıyor. Sadece Vodafone yetkili ana bayiler bu işlemi yapabiliyor. Bu bayilere ulaşmak için buraya tıklayabilir ve size en yakın Vodafone bayisine ulaşabilirsiniz.

YENİ SİM KART ALINCA NUMARALAR KAYBOLUR MU?

Evet maalesef yeni bir kart aldığınızda içi boş ve tertemiz olur. Hiç bir bilgi yeni kartınıza aktarılmaz.

Aklınıza takılan soruları yorum kısmından bize sorabilirsiniz.