19/02/2017

OPET Cinemaximum Sinema Bileti Satıyor: 12 TL

ile admin

Opet ve Cinemaximum tarafından yapılan yeni kampanya sinema severler için iyi bir haber. Cinemaximum sinema salonlarında 3D filmleri de izleyebileceğiniz sinema biletleri OPET istasyonlarında 10 – 12 TL fiyatla satışa sunuldu. İşte detaylar;

SİNEMA BİLETLERİ HANGİ İLLERDE HANGİ FİYAT SATILACAK ?

Cinemaximum sinema biletleri Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan Opet istasyonlarında 12₺, diğer 78 ilimizde ise 10₺ olarak satılacaktır.  Satın alınan biletler 3D filmlerde dahil tüm filmlerde geçerli olacaktır.

KAMPANYA İLE İLGİLİ TÜM MERAK EDİLENLER

Sinema biletinizi alışveriş şartı olmadan anlaşmalı OPET istasyonlarının marketlerinden temin edebileceksiniz. İstediğiniz kadar bilet satın alabileceksiniz. Aldığınız biletlerin üzerinde yazan tarihlere kadar biletleri kullanma hakkınız olacaktır.

Alınan sinema bileti kuponundaki kazıma alanını kazıyıp gişede ki görevliye vererek sinemada istediğiniz yerden film izleme imkanı bulabileceksiniz.

Sinema biletleri Premium Sinemalar (Akasya, Zorlu, City’s ve Kanyon Cinemaximum), VIP salonlar, IMAX, IMAX 3D, MPX, D-Box ve 4DX teknolojili salonlar hariç tüm 2D ve 3D filmlerde geçerlidir.

3D filmlerde ek olarak gözlük ücreti ödemeyeceksiniz. Gözlük ücretsiz olarak verilecektir.

Biletinizi Cinemaximum gişe görevlisine teslim ettikten sonra, yayında olan bir film için, 1 hafta içerisinde istediğiniz film ve seansı seçebilirsiniz.

Akılınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz.