24/12/2016

İnternetten Hangi Sitelerden Kitap Alınır ?

ile admin

Günümüzde alışverişler hızla internete kaymaya devam ediyor. Artık marketlerin bile internetten alışveriş seçenekleri sunduğu bir çağda yaşıyoruz. Kitap okumayı sevenler veya bir sınava hazırlanmak için kitap ihtiyacı olanlarda alışverişlerinde interneti tercih ediyor. Çünkü aradıkları her kitabı bazen bulamayabiliyorlar. İnternet işin içine girdiğinde bulamamak gibi bir durum söz konusu olmuyor. Peki internette kitap alırken tercih edilebilecek siteler hangileridir? Sizler için araştırdık ve işte size tavsiyeler;

www.kitapaktif.com

Kitapaktif.com Sınav Eğitim Kurumları ve Yayıncılığın oluşturduğu bir kitap alışveriş sitesidir. 2016 projesi olan bu site piyasaya iyi bir giriş yaparak hızla yükselmeye devam ediyor. Site üzerinde kredi kartı ve havala ile ödeme seçenekleri mevcut. Aras kargo ile gönderi yapan firmanın belirli kriterlerde ücretsiz kargo imkanları mevcut. İskonto oranları piyasadaki diğer sitelerle yarışabilir durumda. Sitenin en büyük avantajı hızlı kargo ve sosyal medya hesapları üzerinden sık sık yaptığı kampanyalar.

Sitede ağırlıklı olarak hazırlık kitapları mevcut. Kültür kitapları biz bu yazıyı hazırladığımızda çok fazla bulunmamaktaydı. Ama sitenin her geçen gün içeriğini artırdığını gözlemleyebilirsiniz.

www.kitapyurdu.com

İnternetin özellikle kültür kitabı konusunda en büyük deposu kitapyurdu.com. Uzun yılların birikimi ve tecrübesi ile hizmet veren sitede hemen hemen aradığını tüm kitaplar bulunuyor. Sitede hazırlık kitapları çok fazla yer almıyor. Bol bol indirimler ve kargo fırsatları sunan sitede kredi kartı ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz.

www.dr.com.tr

D&R mağazalarının online satış sitesinde kitap, oyun, cd ve bir çok ihtiyaç duyulan üründe alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer Siteler;

  • www.idefix.com
  • www.kitapsec.com
  • www.kitapisler.com
  • www.babil.com