30/04/2017

Hangi Evlilik Programları Kaldırıldı ?

ile admin

29 Nisan günü yayınlanan KHK ile evlilik programlarının yasaklandığı haberi bomba gibi gündeme düştü. Hemen arkasından ise çeşitli söylentiler yayılmaya başladı. Bir çok takipçi merakla programların son durumunu beklemeye başladı.

İLK HAMLE KISMETSE OLUR PROGRAMINDAN GELDİ 

KHK’nın yayınlanmasının ardından hafta sonu geceleri eleme ve oylama yapan KANAL D ekranlarında yayınlanan KISMETSE OLUR programı yayınlanmadı. Açıklama yapılarak yeni KHK dan dolayı programa son verildiği bildirildi.

DİĞER PROGRAMLAR NE OLACAK ?

Kısmetse Olur programının yayınlanmasının ardından gözler diğer programlara çevrildi. ATV de yayınlanan Esra Erol’da, Fox TV de yayınlanan Zuhal Topal programı ve Show TV de yayınlanan Evleneceksen Gel programından henüz bir açıklama gelmedi.

İnternette bazı sitelerde bu yasakların sadece cinsel içerikli yollardan reklam yapan programları kast ettiği açıklandı. Ama Kısmetse Olur programının yasaklanması ise kafaları karıştırdı.

Evlilik programları hafta içi ekranlara geldiği için yayın anı gelmeden bir türlü net bilgi alınamadı. Ama büyük olasılıkla tüm bu programlar artık yayınlanmayacak.