02/05/2017

FLO Ayakkabı Anneler Günü Kampanyaları

ile admin

Anneler gününe sayılı günler kala markalarda birer birer kampanyalarını duyurmaya başladı. Ayakkabı deyince akla gelen ilk isimlerden olan FLO anneler gününe 2 güzel kampanya ile açılış yaptı.

FLO ÇANTALARDA 1 ALANA 1 BEDAVA

FLO anneler gününde annesine çanta hediye etmek isteyenlere 2 MAyıs – 4 Mayıs tarihleri arasında seçili çantalarda bir alana bir bedava kampanyası başlattı. Seçili ürünler tükenmeden hemen birini satın alarak bir çantayı da hediye olarak kazanabilirsiniz.

 

FLO 100 TL ALIŞVERİŞE PIRLANTALI İNCİ KOLYE HEDİYE

FLO Mağazalarında 26 Nisan – 14 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde anneler gününe özel Pırlantalı İnci Kolye hediye.

FLO mağazaları ve flo.com.tr ’de, 26 Nisan- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında, sadece yeni sezon olan tüm ürünlerde, tek ödeme belgesinde yer alan, yüz lira ve üzeri alışverişlere, bir adet Asgold Pırlanta Taşlı İnci Kolye (gerçek piyasa değeri:75,00TL) hediye verilecektir. Kampanya; kadın, erkek, çocuk ve tekstil kategorisindeki tüm ürünlerde; spor kategorisinde sadece Kinetix, Lumberjack Sport, Torex, KNX, US.Polo markalı ürünler ve sadece bu markalı spor çantalarında ; çocuk spor kategorisinde sadece Kinetix, Lumberjack Sport, Torex, Icool, KNX, Us.Polo markalarında; çanta kategorisinde ise sadece MissF, Hypnose ve Polaris markalarında geçerlidir. Aksesuar ürün grubunda, Outlet mağazalarda, mağazaların outlet reyonlarında, özel fiyatlı toplu satışlarda ve Flo Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, diğer kampanyalarla ve hediye çekleriyle birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda hediye ürünlerin de, kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 4443356 destek hattından ulaşılabilir. FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.