12/12/2016

Bir Ölür Bin Diriliriz !!!

ile admin

Alçaklar, hainler, şerefsizler, kansızlar….. Saya saya bitiremeyeceğimiz tüm kötü sıfatları hak edenler 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’da yine ortaya çıktılar. Beşiktaş – Bursaspor maçının güvenliğini sağlayan polislere yönelin yapılan saldırılarda yine onlarca cana kıydılar.

Alçak teröristler yine vatan kahramanlarımızı alçak ve kalleş bir şekilde vurdu. Suçsuz, günahsız onlarca ana kuzusu vatan evladını şehit ettiler. Tek suçları bir futbol maçında güvenlik sağlamak olan onlarca polisimiz ve o sırada o yolu kullanan sivil vatandaşlarımız acımasızca katledilerek şehit düştüler.

Önce bomba yüklü araç, sonra ise canlı bomba ile saldıran akçaklar son açıklanan resmi rakamlara göre 44 cana kıydı. İlk patlamadan sonra yaşanan arbede sırasında fark edilen bir şahıs üstüne gelen polislerin yanına yaklaşmasıyla ikinci eylemi geçekleştirdi ve kendini patlattı.

Güzle ülkem her ne kadar farklı insanlardan oluşsa da , kavgasız dövüşsüz yapamasa da, çok şükür bu gibi durumlarda kenetlenmesini iyi biliyor. Yine herkes birlik oldu. Teröre karşı tek yürek, tek bilek oldu. Parola yine aynıydı; “Bir Ölür, Bin Diriliriz”. Belkide bunu en güzel anlatan olay 3 bin civarlarında Özel Harekat Polisi’nin alınacağı başvurulara on binlerce adayın başvurması idi.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!!