19/02/2020

Baby Turco Hakkında Merak Ettikleriniz

ile admin

Bugünler de televizyonda yeni bir bebek bezinin reklamlarını görmeye başladık. Haluk Levent’in reklamlarında oynadığı yeni bebek bezi markası Baby Turco. Peki Baby Turco hakkında merak ettiklerinizin cevaplarını bulabildiniz mi? Cevabınız hayır ise tüm sorularınızın cevaplarını vermeye çalışacağız.

BABY TURCO BEBEK BEZİ

Baby Turco ürünleri arasında en öne çıkanı tabi ki bebek bezi. Baby Turco bizlere katkısız, sızdırmaz, 14 saate kadar kuruluk, emici ve kuru, aranan saflıkta, mükemmel hassasiyete sahip ve ıslaklık göstergesi özelliklerini sunuyor.

BABY TURCO KÜLOT BEZ

Baby Turco Külot Bez, basitçe giydirilip çıkarılabileceği için büyüdükçe hareketlenen bebeğiniz için ideal bir seçim olacaktır. Siz bebeğinize hijyen sağlarken bebeğiniz de keyifle oynamaya devam eder. İçeriğinde bulunan emici tanecikler sayesinde sıvıyı hızlıca emer. Renklendirici içermeyen iç yüzeyi bebeğinizin hassas cildine mükemmel uyum sağlar.

BABY TURCO ISLAK MENDİL

Emici, dayanıklı, yumuşak dokusu ile bebeklerin alt temizliğinde ve tüm cildinde etkin temizlik sağlar. Hem bebeğiniz hem de tüm aileniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünleri genel olarak tanıttık. Şimdi tüketicilerin sorularına cevap vermeye çalışalım.

BABY TURCO KİMİN?

Bu soru yeni bir marka çıktığında en çok araştırılan ilk başlık oluyor. Herkes yeni bir markanın kime yada kimlere ait olduğunu öğrenmek istiyor.

Baby Turco Puretex Plastik ve Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş ye ait bir markadır.Gaziantep merkezli bu firma tamamen yerli sermaye ile hizmet vermektedir.

BABAY TURCO YORUMLARI

Bir ürünü kullanmadan önce mutlaka önceki kullanıcıların yorumlarına göz atmak isteriz. İşte internet üzerinden çeşitli kaynaklardan alınan Baby Turco yorumları;

  • Kesinlikle tavsiye ederim bir çok bezden çok çok güzel kaliteli hemde çok uygun çok unlu markaları denedim ama hepside sızdırdı denemek amaçlı almıştım pek umutlu değildim ama beni çok şaşırttı. Sabaha kadar bezde beklettim bir gram sızma yok ve pişik de yok sadece dış yüzeyi biraz naylonumsu yumuşak değil ama olsun sızdırmasından çok daha iyi kesinikle alın kullanın diyorum.(Hepsiburada)
  • Bez aldık fiyatına göre daha kalitelisini beklemek olmazdı zaten.(Ananim)

Bunlardan başka bir de şikayetvar platformu üzerinde yazılan şikayetlere göz atmakta fayda var.

Kullanan takipçilerimiz olursa mutlaka burada yorumlarını bekliyoruz.