18/04/2017

Aybüke Pusat Kimdir ?

ile admin

Star TV Ekranlarında yayınlanan SÖZ dizisinde Doktor Bahar karakterine can veren Aybüke Pusat Kimdir ? Genç oyuncuyu daha yakında tanıyalım. 

AYBÜKE PUSAT KİMDİR ?

Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 yılında Ankara ‘da dünyaya geldi.  Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü kazanan güzel yetenek, dans ve piyano eğitimleri almıştır. Meslek olarak uzun bir süre balerinliği tercih eden Pusat, 2. Üniversite eğitim programını sürdürüyor ve Anadolu Üniversitesi İşletme  Bölümünde okuyor.

Aybüke Pusat La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran gibi ünlü eserlerde rol almış genç ve yetenekli bir balerin olarak ön plana çıkıyor. Aybüke Pusat’ın Türkiye gündemine oturması ise 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması ile birlikte gerçekleşmiştir. 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen finallerde 3. seçilen Aybüke Pusat güzelliğiyle dizi ve film yapımcılarını peşine takmıştır.

SÖZ DİZİSİNDE DOKTOR BAHAR 

Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin mütevazı ve yardımsever doktor kızıdır. Ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.

SÖZ DİZİSİ DOKTOR BAHAR (AYBÜKE PUSAT) RESİMLERİ