23/06/2017

2018 YGS ve LYS Kitapları

ile admin

2017 YGS ve LYS serüveninin tamamlanmasının hemen ardından öğrenciler gelecek dönem sınav çalışmalarına başladı. Bu sınavda istedikleri başarıyı elde edemeyenler ve gelecek sene ilk defa YGS LYS sınavlarına girecek öğrenciler şimdiden kaynak kitap arayışına başladılar.

 

2018 YGS LYS KİTAPLARINI NEREDEN BULABİLİRİM ?

2018 yılında YGS ve LYS Programında herhangi bir değişiklik olmadı. Yani geçen sene kullanılan kitaplar aynı şekilde kullanılmaya devam edebilir. Ancak farklı kaynaklar kullanmak isteyenler yada elinde kitabı bulunmayanlar mutlaka yardımcı kitaplar almalıdırlar. Bu kitapları kırtasiyelerden ve kitapçılardan temin edebilirsiniz. Ancak bu işi biraz daha ucuza halletmek isterseniz size internet kitap satış sitelerini öneriyoruz.

İnternette onlarca hatta yüzlerce kitap satış sitesi mevcuttur. Bu sitelerde zaman zaman güzel kampanyaların yanı sıra sürekli bir indirim söz konusudur. Sizde bildiğiniz kaynakları internetten güvenilir sitelerden sipariş verebilirsiniz. Sınav Eğitim Kurumları bünyesinde oluşturulmuş ve gerçekten çok ucuza kitap satışı yapan internet sitesi kitapaktif.com bu sitelerden sadece birisi. Kitapaktif’i rakiplerinden ayıran en önemli özellik hızı ve güvenilir olmasıdır. Siteden verilen siparişler oldukça hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılıyor.

Sitede kredi kartı, havale, kapıda ödeme gibi alternatif ödeme yöntemleri kullanılıyor. Bunun yanı sıra baz zamanlar yaptıkları özel kampanyalar ile süper fiyatları sunuyorlar.

Şimdi sizde 2018 YGS LYS Kitaplarını İnceleyip Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayın.

www.kitapaktif.com